Hakkımızda

Amazon Dropshipping

Stok Tutmadan ,  Önce Satın Sonra Kargolayın. Her Hangi Bir Ürüne Yatırım Yapmadan Riski Minimize Ederek Para Kazanabilirsiniz.


Retail Arbitrage

Hali Hazırda Pazar Payına Sahip Olan Ürünleri Tedarik Ederek Sizde Aynı Ürünleri Pazaryerlerinde Satışa Çıkarabilirsiniz. Dikkat Etmeniz Gereken Tüm Hususları Eğitimlerimizde Öğreneceksiniz.

FBM / FBA

Listelediğiniz Ürünleri Bulunduğunuz Ülkeden ( FBM ) Yada Amazon Depolarına Göndererek Satış Yapabilirsiniz. Her İki Satış Modelinin Avantajları Ve Dezavantajları Bulunmaktadır. 

Newgate Danışmanlık

Sorununuzu Çok Daha
Hızlı Çözün

Tecrübeli Ekibimiz İle Karşılaştığınız Sorunlara Doğrudan Çözüm Bulabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizde ekip olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Amazon yolculuğunuzda doğru kişilerle çalışmak ticaretiniz için olmazsa olmazdır. Amazonda yaptığınız veya yapmadığınız her işlemden sorumlu tutulursunuz. Atacağınız tüm adımları tecrübeli ekibimiz ile atmanız sizin kısa sürede çok yol almanızı sağlayacaktır.  Mağaza sağlığınızı korumak için gerekli tüm adımları biliyoruz ve sizin için buradayız. Alacağınız tüm hizmetlerden memnun kalacağınızdan eminiz. 

İş Modelleri

FBM - FBA  - Retail Arbitrage - Dropshipping iş modellerine ait tüm eğitimleri ekibimizden alabilirsiniz.

Yazılım Eğitimleri

İş modellerinde kullanılan tüm yazılımların kullanımı eğitimlerimizde anlatılmaktadır. Helium 10  - Tactical Arbitrage - Sellerflash - Sellerrunning yazılımlarının detaylı anlatımlarını eğitimlerimizde bulabilirsiniz.

24/7 Destek Ekibi

Herhangi Bir Sorunuzda 7/24 Bize Whatsapp İletişim Hattımızdan Yazabilirsiniz.

Ne Zaman Başladık

Neler Yapıyoruz