Hakkımızda

Amazon Dropshipping

Stok Tutmadan ,  Önce Satın Sonra Kargolayın. Her Hangi Bir Ürüne Yatırım Yapmadan Riski Minimize Ederek Para Kazanabilirsiniz.


Retail Arbitrage

Hali Hazırda Pazar Payına Sahip Olan Ürünleri Tedarik Ederek Sizde Aynı Ürünleri Pazaryerlerinde Satışa Çıkarabilirsiniz. Dikkat Etmeniz Gereken Tüm Hususları Eğitimlerimizde Öğreneceksiniz.

FBM / FBA

Listelediğiniz Ürünleri Bulunduğunuz Ülkeden ( FBM ) Yada Amazon Depolarına Göndererek Satış Yapabilirsiniz. Her İki Satış Modelinin Avantajları Ve Dezavantajları Bulunmaktadır. 

Newgate Danışmanlık

Sorununuzu Çok Daha
Hızlı Çözün

Tecrübeli Ekibimiz İle Karşılaştığınız Sorunlara Doğrudan Çözüm Bulabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizde ekip olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Amazon yolculuğunuzda doğru kişilerle çalışmak ticaretiniz için olmazsa olmazdır. Amazonda yaptığınız veya yapmadığınız her işlemden sorumlu tutulursunuz. Atacağınız tüm adımları tecrübeli ekibimiz ile atmanız sizin kısa sürede çok yol almanızı sağlayacaktır.  Mağaza sağlığınızı korumak için gerekli tüm adımları biliyoruz ve sizin için buradayız. Alacağınız tüm hizmetlerden memnun kalacağınızdan eminiz. 

İş Modelleri

FBM - FBA  - Retail Arbitrage - Dropshipping iş modellerine ait tüm eğitimleri ekibimizden alabilirsiniz.

Yazılım Eğitimleri

İş modellerinde kullanılan tüm yazılımların kullanımı eğitimlerimizde anlatılmaktadır. Helium 10  - Tactical Arbitrage - Sellerflash - Sellerrunning yazılımlarının detaylı anlatımlarını eğitimlerimizde bulabilirsiniz.

24/7 Destek Ekibi

Herhangi Bir Sorunuzda 7/24 Bize Whatsapp İletişim Hattımızdan Yazabilirsiniz.

Ne Zaman Başladık

Neler Yapıyoruz

 • 2017

  Dropshipping İş Modeli İle Tanıştık

  Türkiye'de henüz yeni yeni ortaya çıkan bu iş modeliyle ilgili ilk girişimimizi gerçekleştirdik. Herşeyin manuel usullerle yürüdüğü henüz kimsenin hiç birşeyden haberdar olmadığı bir ortamda ilk siparişimizi zararına dahi olsa göndermemiz gerektiği bilinciyle hareket ettiğimiz o gün başladı herşey. 

 • 2019

  Yazılımlar , Kolaylıklar , Kazançlar

  Çok kısa sürede gelişen ticaret ortamıyla birlikte bu işi yapmanız için olmazsa olmaz olan yazılımlar ortaya çıktı. Stok kontrolü , fiyat kontrolü  ,  Auto Price gibi temel işlevleri olan yazılımlarla yarı otomasyon bir şekilde işlemler devam etti. Bu gelişme bile binlerce doları çok kolay şekilde kazanmaya yetmişti.

 • 2020

  Ara Depolar , Tam Otomasyon , Suspendler , Çözümler

  Herşey göründüğü kadar kolay değildi elbette. İş modelleri ile risklerde beraberinde geliyordu. Bu süreçte karşılaştığımız tüm sorunlarla ekip arkadaşlarımız ile çözümler üretmeye başladık ve çok büyük tecrübeler kazandık. 

 • 2021

  Tüm Tecrübelerimiz İle Yola Danışmanlık Hizmeti Vererek Devam Ediyoruz

  Tüm iş modellerini önce kendimiz yaparak tecrübeler kazandık . Kazandığımız tecrübeleri dolar kazanma yolunda yol almak isteyen herkesle paylaşmaya hazırız. 

5 Yıllık Tecrübeyle Yolumuza Devam Ediyoruz

Ticaretimizi devam ettirdiğimiz  ve para kazandığımız tüm iş modellerini aşağıda görebilirsiniz.

 • Amazon Dropshipping
 • Retail Arbitrage
 • FBA
 • FBM
 • Wholesale